Znalostní test
www.youtube.com/user/5minonlineTV
  • www.euregioegrensis.de
  • www.euroregion-erzgebirge.de

Německy a česky on-line

Online-Produkty a programový software umožňují jednoduché interkulturální rozhovory. Řada programů umožňuje jednoduché překlady bez vlastních jazykových znalostí. Často nejsou překladatelské programy zdarma bez chyb, svojí funkcí jsou ale zcela srozumitelné.

Svét online
Slovníky, Překládací programy, Překládací programy internetových stránek, Překládací programy pro mobilní telefony, Výukové programy online ... další zajímavé produkty.

Produkty a výrobci

Výrobci software a online produktů. Profesionální a zpoplatněné slovníky, učebnice a překládací programy. Řada poskytovatelů nabízí zdarma Demoverze k vyzkoušení.

www.eddica.cz
www.langsoft.cz
www.lingea.cz
www.lingea.de
www.microton.cz
www.pc-slovniky.cz
www.rewin.cz
www.translator.cz
www.hexaglot.com

Jazyk zcela jednoduše

Čeština je více obrazný, emocionální jazyk, němčina je více exaktní, proto si cizinci musí dávat pozor na možná nedorozumění. Stavba věty v německém jazyce vzniká zásadně jinak, než v češtině, což stejně tak může vést k nedorozumění.

POUŽÍVEJTE PRO ROZHOVORY SE SOUSEDY A PŘI POUŽÍVÁNÍ PŘEKLÁDACÍCH PROGRAMŮ JEDNODUCHÉ A KRÁTKÉ VĚTY. POKUD SI NEJSTE JISTI, JESTLI JSTE SPRÁVNĚ POROZUMĚLI, ZEPTEJTE SE RADŠI JEŠTĚ JEDNOU.

Registrace Links zdarma
E-mail na info(at)sendernetz.de