Znalostní test
www.youtube.com/user/5minonlineTV
  • www.euregioegrensis.de
  • www.euroregion-erzgebirge.de

5 MINUT ČESKO.SASKO

Sousedský portál - Portál příhraničních sousedů

Objevte Česko a Sasko ve 104 krátkých pořadech. Ať už partnerská města, zajímavé typy na výlety a sportovní příležitosti, regionální zajímavosti, školní a vzdělávací systémy, infrastruktura a pracovní trh: nejen to, ale ještě více obsahují témata mediatéky "5 Minut Česko.Sasko".

Prostřednictvím virtuálních výletů přes série webových stránek Vám "5 Minut" umožní poznat zemi sousedů. Až do roku 2016 jsou Vám k dispozici pořady, 12 znalostních testů a velmi obsáhlá kontaktní burza. Kontaktní burza - spolu se sekcí "Jazyk online" - Vám zjednoduší realizaci projektových ideí a spolupráci s Vašimi blízkými sousedy.

Na Vaše dobré sousedství!

Současný podíl ze série "Focus der Euroregion"

Folge 12 Nová Ves v Horách und Deutschneudorf

Auch die Gemeinden der Grenzregion Nová Ves v Horách und Deutschneudorf arbeiten seit vielen Jahren auf vielen Gebieten zusammen. Beide Gemeinden liegen praktisch nebeneinander. Offizielle Partner sind sie seit 1995.


Klikněte zde pro příspěvky "Focus der Euroregion".
» více


Klikněte zde pro 104 položek
Sasko-české pohraničí.

» více

Vaše filmy a reportáže na 5 Minutách!

Natočili jste (nekomerční) českou nebo saskou reportáž, film a chtěli byste se o ně bezplatně podělit s diváky 5Minut? Kontaktujte nás a nebo nám pošlete Váš manuskript na info(at)sendernetz.de!